השקעה בקריפטו: מדריך למתחילים

פייסבוק
וואטסאפ
דוא"ל
השקעה בקריפטו

עולם מטבעות הקריפטו צמח משמעותית בשנים האחרונות, משקיעים רבים ראו תשואות מהשקעותיהם בביטקוין ובכנסים דיגיטליים אחרים ( בפיק שהגענו אליו ב2021) אם אתה מעוניין להשקיע בקריפטו, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה מתחיל.

בראש ובראשונה, חשוב להבין את היסודות של אופן הפעולה של מטבעות הקריפטו ומה מייחד אותם כהזדמנות, בניגוד להשקעות אחרות מטבעות הקריפטו פועלים ברשת מבוזרת ואינם מגובים על ידי ממשלה או רשום מרכזית, המשמעות היא שהן לא כפופות לאותם תקנות כמו השקעות אחרות כמו מניות אג”ח ועוד, וערכן מבוסס על ידי היצע וביקוש.

לפני השקעה בקריפטו, חשוב גם להבין את הסוגים השונים של המטבעות הדיגיטליים הזמינים, ביטקוין הוא מטבע הקריפטו המוכר והנפוץ ביותר, אך ישנם גם נכסים דיגיטליים אחרים עם רמות סיכון ותגמול משתנות כמו Ethereum, Cardano, polkadot ועוד.

כאשר משקיעים בקריפטו, חשוב שתיהיה לך הבנה טובה של השוק וביצוע מחקר מקיף, זה כולל קריאה ובדיקה על הטכנולוגיה מאחורי כל מטבע קריפטו, ניתוח מגמות עבר של המטבע, ומעקב אחר חדשות והתפתחויות שונות.

איך להשקיע בקריפטו

גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא אסטרטגיית ההשקעה שלך, חלק מהמשקיעים בוחרים להחזיק בפוזיציה לטווח ארוך (קניית המטבע לטווח ארוך) ואחרים מעדיפים לעסוק במסחר לטווח קצר, יש יתרונות וחסרונות לכל גישה, וחשוב לבחור בשיטה שתואמת את יעדי ההשקעה וסובלנות הסיכון שלך.

השקעה בקריפטו מתחילה בבחירת בורסה מוכרת, אשר תיהיה יציבה ועמידה בכל סיטואציה שהיא, בבורסה אתם בעצם קונים את המטבעות והם מאוחסנים בארנקים שלהם, לכן חשוב שהיא תיהיה יציבה.

בעת בחירת הבורסה חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו אבטחה, חווית משתמש, ומגוון מטבעות זמינים למסחר, 

אחת הבורסות הגדולות בעולם היא Kucoin.

להשקיע בקריפטו

שיקול מרכזי נוסף בעת השקעה בקריפטו הוא הפוטנציאל לתנודתיות רבה. מטבעות קריפטו ידועים בתנודות המחיר הפרועות שלהם, מה שעלול לגרום לרווחים או הפסדים משמעותיים בפרק זמן קצר מאוד. חשוב להיות מוכנים לתנודתיות הזו ולהחזיק תיק מגוון היטב כדי להפחית את הסיכון של כל השקעה בודדת.

לסיכום, אם אתה מחפש להשקיע בקריפטו, חשוב שתיהיה לך הבנה מוצקה של השוק, תעשה את המחקר שלך, ותיהיה מודע לסיכונים הפוטנציאלים הכרוכים כאן. השקעה בקריפטו יכולה להיות הזדמנות למי שיודע מה לעשות איתה, בנוסף, השוק עדיין לא מפוקח ברובו, מה שאומר שהמשקיעים אינם מוגנים במקרה של הונאה או גניבה.

המאמר האחרון

שתפו את המאמר!

פייסבוק
וואטסאפ
דוא"ל

עוד דברים מעניינים?